s

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

1-10 из 17

 1. Грунтовка глибокопроникаюча 10л АРТИСАН (ARTISAN) C-7 "ЛИМОНКА"
  153,00 грн
  Грунтовка глибокопроникаюча Артисан (Artisan) застосовується для обробки мінеральних поверхонь, таких як бетонна стіна, цегла, цементна і вапняна штукатурка, перед укладанням паркету, керамічної плитки, фарбуванням, наклеюванням шпалер і штукатурними роботами. Для зміцнення верхнього шару, підвищення адгезії пористого бетону, гіпсових плит, монолітних підлог, гігроскопічних штукатурок і ін. поверхонь. Можна використовувати як добавку в розчини для підвищення його пластичності, адгезії, міцності і вологостійкості.
  Грунтовка наноситься на основу за допомогою малярської щітки, валика і ін. Основи з великою поглинаючою здатністю, необхідно покривати 2-3 рази. При обробці стяжки підлоги і інших сумішей, потрібно прогрнтувати 2 рази з інтервалом 2 години. Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також за застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.
  Узнать больше
 2. Грунтовка глибокопроникаюча 10л ШТОК (SHTOCK)
  145,00 грн
  Грунтовка глибокопроникаюча Шток (Shtock) застосовується для обробки мінеральних поверхонь, таких як бетонна стіна, цегла, цементна і вапняна штукатурка, перед укладанням паркету, керамічної плитки, фарбуванням, поклейкою шпалер і штукатурними роботами. Для зміцнення верхнього шару, підвищення адгезії пористого бетону, гіпсових плит, монолітних підлог, гігроскопічних штукатурок і ін. Поверхонь. Можна використовувати як добавку в розчини для підвищення його пластичності, адгезії, міцності і вологостійкості.
   
  Узнать больше
 3. Мінеральна вата ІЗОВЕР (ISOVER) Теплий дім Твін, 50Х1220Х5490 мм (13,39 м кв)
  289,00 грн
  Одна з найширших областей застосування продукту: по лагам і горищним перекриттям. Матеріал досить пружний і в разі потреби можливе встановлення в каркасні стіни при цьому не залишаючи зазорів і щілин.
  Узнать больше
 4. Гнучка черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ (TECHNONICOL) Фокстрот Евкаліпт 3 кв м
  682,00 грн

  Бітумна черепиця Техноніколь Шінглас (також вживають терміни м'яка черепиця, гнучка черепиця) - це основний покрівельний матеріал на основі бітуму, армованого скловолокном і з додаванням кам'яної посипки на лицьовій стороні.

  Область застосування бітумної черепиці:

  Дуже обширна, застосовують її і для звичайної односкатной дахів, і для многоскатной, причому абсолютно будь-який, навіть дуже складної конфігурації аж до куполів і цибулинних дахів.

  Мінімальний кут нахилу покрівлі повинен бути не менше 12 °. Покрівлю з бітумної черепиці ще називають м'якою покрівлею. Бітумна черепиця Техноніколь Shinglas застосовується в приватному житловому будівництві, в котеджному і малоповерховому будівництві в утеплених і не утеплених конструкціях дахів. властивості: легкість і простота монтажу можливість застосування на будь-яких формах покрівлі, включаючи шатрові і цибулинні дахи широкий вибір колірної гами і форм нарізки покрівельного покриття. невелика вага конструкції абсолютна герметичність покрівельного покриття малий відсоток відходу  Узнать больше
 5. Портландцемент ДІКЕРГОФФ (DYCKERHOFF) ПЦ I-500, 25 КГ
  86,00 грн
  Портландцемент Дікергофф ПЦ I-500 застосовується:
  для бетонів в промисловому і приватному будівництві
  для різних будівельних сумішей
  для модульних бетонних і залізобетонних виробів для використання в промисловому і приватному будівництві
  для монолітних конструкцій
  для силікатних і вапняно-цементних виробів
  для дорожніх і аеродромних покриттів
  для труб, шпал, мостових конструкцій, стояків опор високовольтних ліній електропередачі, контактної мережі залізничного транспорту і освітлення
  для газобетонних виробів
   
  Узнать больше
 6. Гіпсокартон вологостійкий ПЛАТО (PLATO) ГКПВ 12,5Х1200Х2500 мм
  157,00 грн
  Гіпсокартон Plato - це будівельно-обробний матеріал, застосовуваний для облицювання стін, влаштування перегородок, підвісних потоків, вогнезахисних покриттів конструкцій, а також для виготовлення декоративних і звукопоглинальних виробів. При використанні гіпсокартону Plato в процесі оздоблювальних робіт виключаються незручні «мокрі» процеси, значно зростає продуктивність праці, надається можливість реалізації необмежених за задумом, різноманітних архітектурних рішень, включаючи пристрій криволінійних поверхонь, досягається загальна економія витрат на будівництво за рахунок полегшення конструкції будівлі, забезпечується не тільки екологічна чистота, але і сприятливий для людини мікроклімат в приміщенні. Виробництво гіпсокартонних листів здійснюється за конвеєрним способом на високотехнологічному європейському обладнанні, вдосконаленому відомим лідером з виробництва даного матеріалу, фірмою Plato. 

  Узнать больше
 7. Профіль CD 60, 3 м (0,55 мм)
  113,00 грн

  Оцинкований профіль CD-60 - С-подібний стельовий профіль призначений для формування каркаса підвісних стель (система D 113, D 112) та облицювання стін (W 623). Полиці і спинка профілю мають по три канавки для центрування закручувати шурупи і надають йому додаткову жорсткість. Кріплення ПП-профілю до несучої підстави (перекриття) здійснюється за допомогою спеціальних підвісів (п-подібний кронштейн 125). Для установки підвісу із затиском краю полиць профілю заломлені всередину і служать як упор. Прямий підвіс кріпиться на профілі за допомогою шурупів TN 9 (шуруп з буром 3,5 х 9,5). Широка стінка служить зручною підставою для кріплення гіпсокартонних листів. З використанням спеціальних з'єднувачів, що входять в комплект підвісної стелі, профіль CD-60 дозволяє провести нескладний монтаж каркаса необхідної конструкції з мінімальними витратами часу. властивості: стійкість до корозійних процесів завдяки цинковому покриттю тривалий термін експлуатації стійкість до механічних навантажень і деформацій екологічність матеріалу простий монтаж і зручне транспортування

   
  Узнать больше
 8. Мінеральна вата "НЕМАН", 50*1200*6250 мм (15 м кв)
  348,00 грн

  Утеплювач НІМАН ідеально підійде для теплоізоляції стель і підлог по лагам. Купуючи утеплювач зі скловолокна НІМАН, Ви купуєте легкий і м'який матеріал призначений для ненавантажених горизонтальних конструкцій.

   

  Узнать больше
 9. Профнастил 10-хвильовий шоколадний Н-14, 2*0,92 м, 0,3 мм
  198,00 грн
  Профнастил - це облицювальні листи з оцинкованої сталі з кольоровим полімерним покриттям. Профнастил займає одне з перших місць за популярністю серед сучасних облицювальних і покрівельних матеріалів. Це обумовлюється різними видами і товщиною профнастилу, а так само виготовленням в розмір, що дозволяє підібрати економічне стеновое і покрівельне покриття для будинків. Профнастил використовується для зведення стін, огорож, а так само як покрівельний матеріал, стійкий до будь-яких погодних умов, має невелику вагу, довговічність і простоту монтажу
  Високі профілі для створення перекриттів, покрівлі та ін. Несучих конструкцій. Широкий вибір типів профілю і товщини металу, нарізка листів в розмір дозволять Вам створити найбільш економічну конструкцію покрівлі. Він дуже простий в монтажі. Спочатку ставиться металевий каркас. Потім він обшивається утеплювачем і зовні - профнастилом. Завершальним етапом є обшивка внутрішньої сторони стін стінових профнастилом.
  Така система утеплення використана при будові більшості автостоянок, ангарів, аеропортів, морських вокзалів, складів.
  Узнать больше
 10. Блоки СТОУНЛАЙТ G D500, 600*300*200 мм
  73,00 грн
  Блоки перегородочные СТОУНЛАЙТ используются для возведения ненесущих конструкций зданий, так как не рассчитаны на те нагрузки, которым подвергаются внешние и опорные элементы сооружения. Идеальное решение для возведения межквартирных и межкомнатных перегородок. Узнать больше

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

1-10 из 17