s

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

1-10 из 13

 1. Шифер 8 волн 1750x1150x5.8 мм
  155,00 грн
  8-ми волновой шифер. Площадь листа 1,948 м.кв, вес - 25 кг, толщина - 5,8 мм. Узнать больше
 2. Профнастил 10-волновой шоколадный Н-14, 2*0,92 м, 0,3 мм
  120,00 грн

  Профнастил - это облицовочные листы из оцинкованной стали с цветным полимерным покрытием. Профнастил занимает одно из первых мест по популярности среди современных облицовочных и кровельных материалов. Это обуславливается различными видами и толщиной профнастила, а так же изготовлением в размер, что позволяет подобрать экономичное стеновое и кровельное покрытие для зданий. Профнастил используется для возведения стен, ограждений, а так же как кровельный материал, стойкий к любым погодным условиям, имеющий небольшой вес, долговечность и простоту монтажа. Высокие профили для создания перекрытий, кровли и др. несущих конструкций. Широкий выбор типов профиля и толщины металла, нарезка листов в размер позволят Вам создать наиболее экономичную конструкцию кровли. Он очень прост в монтаже. Сначала ставится металлический каркас. Затем он обшивается утеплителем и снаружи — профнастилом. Завершающим этапом является обшивка внутренней стороны стен стеновым профнастилом.
  Такая система утепления использована при строении большинства автостоянок, ангаров, аэропортов, морских вокзалов, складов.

  Узнать больше
 3. Мінеральна вата "НЕМАН", 50*1200*6250 мм (15 м кв)
  255,00 грн

  Утеплювач НІМАН ідеально підійде для теплоізоляції стель і підлог по лагам. Купуючи утеплювач зі скловолокна НІМАН, Ви купуєте легкий і м'який матеріал призначений для ненавантажених горизонтальних конструкцій.

   

  Узнать больше
 4. Профіль CD 60, 3 м (0,55 мм)
  73,00 грн

  Оцинкований профіль CD-60 - С-подібний стельовий профіль призначений для формування каркаса підвісних стель (система D 113, D 112) та облицювання стін (W 623). Полиці і спинка профілю мають по три канавки для центрування закручувати шурупи і надають йому додаткову жорсткість. Кріплення ПП-профілю до несучої підстави (перекриття) здійснюється за допомогою спеціальних підвісів (п-подібний кронштейн 125). Для установки підвісу із затиском краю полиць профілю заломлені всередину і служать як упор. Прямий підвіс кріпиться на профілі за допомогою шурупів TN 9 (шуруп з буром 3,5 х 9,5). Широка стінка служить зручною підставою для кріплення гіпсокартонних листів. З використанням спеціальних з'єднувачів, що входять в комплект підвісної стелі, профіль CD-60 дозволяє провести нескладний монтаж каркаса необхідної конструкції з мінімальними витратами часу. властивості: стійкість до корозійних процесів завдяки цинковому покриттю тривалий термін експлуатації стійкість до механічних навантажень і деформацій екологічність матеріалу простий монтаж і зручне транспортування

   
  Узнать больше
 5. Гіпсокартон вологостійкий ПЛАТО (PLATO) ГКПВ 12,5Х1200Х2500 мм
  144,00 грн
  Гіпсокартон Plato - це будівельно-обробний матеріал, застосовуваний для облицювання стін, влаштування перегородок, підвісних потоків, вогнезахисних покриттів конструкцій, а також для виготовлення декоративних і звукопоглинальних виробів. При використанні гіпсокартону Plato в процесі оздоблювальних робіт виключаються незручні «мокрі» процеси, значно зростає продуктивність праці, надається можливість реалізації необмежених за задумом, різноманітних архітектурних рішень, включаючи пристрій криволінійних поверхонь, досягається загальна економія витрат на будівництво за рахунок полегшення конструкції будівлі, забезпечується не тільки екологічна чистота, але і сприятливий для людини мікроклімат в приміщенні. Виробництво гіпсокартонних листів здійснюється за конвеєрним способом на високотехнологічному європейському обладнанні, вдосконаленому відомим лідером з виробництва даного матеріалу, фірмою Plato. 

  Узнать больше
 6. Портландцемент ДІКЕРГОФФ (DYCKERHOFF) ПЦ I-500, 25 КГ
  86,00 грн
  Портландцемент Дікергофф ПЦ I-500 застосовується:
  для бетонів в промисловому і приватному будівництві
  для різних будівельних сумішей
  для модульних бетонних і залізобетонних виробів для використання в промисловому і приватному будівництві
  для монолітних конструкцій
  для силікатних і вапняно-цементних виробів
  для дорожніх і аеродромних покриттів
  для труб, шпал, мостових конструкцій, стояків опор високовольтних ліній електропередачі, контактної мережі залізничного транспорту і освітлення
  для газобетонних виробів
   
  Узнать больше
 7. Блоки СТОУНЛАЙТ G D500, 600*300*200 мм
  63,00 грн
  Блоки перегородочные СТОУНЛАЙТ используются для возведения ненесущих конструкций зданий, так как не рассчитаны на те нагрузки, которым подвергаются внешние и опорные элементы сооружения. Идеальное решение для возведения межквартирных и межкомнатных перегородок. Узнать больше
 8. Плита ОСБ КРОНО Україна (SWISS KRONO) 10X1250X2500 мм
  310,00 грн

  ОСБ застосовується в багатьох напрямках, наприклад, обшивка зовнішніх і внутрішніх стін, мансард, пристрій підлог, основа під килимове та лінолеумних покриття, опалубка елементів бетонних стін, настил для дахів, виготовлення стінових панелей, тимчасові огорожі, використання в декоративних цілях та оздоблення інтер'єрів, виготовлення щитових елементів для корпусних меблів, виготовлення стінок для шаф і тумбочок ящиків, полиць, підставка для м'яких меблів, виготовлення тари і упаковки, як замінник пиломатеріалів.

   
  Узнать больше
 9. Плити пінополістирольні екструзійні ТЕХНОНІКОЛЬ (TEСHNONIKOL) Техноплекс, 20X1,200X0,6см
  43,00 грн
  Екструзійний пінополістирол ТЕХНОПЛЕКС спеціально розроблені для теплоізоляції в приватному житловому будівництві, в тому числі «теплих підлог» в квартирах, утеплення балконів і лоджії, підлог по грунту і фундаментів приватних будинків.
  Узнать больше
 10. Базальтова вата ТЕХНОНІКОЛЬ (TEHNONIKOL) Роклайт, 50Х600Х1200 мм, пл.30 (5,76 м кв.)
  275,00 грн
  Плити РОКЛАЙТ рекомендовані для застосування в якості ізоляції в горизонтальних, похилих і вертикальних конструкціях, таких як: мансарди, каркасні стіни, тришарові стіни, стіни з обробкою сайдингом (шарувата кладка), підлоги і перекриття, перегородки.
  Узнать больше

Сетка Список

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

1-10 из 13